خب، خدمت شما عرض شود که دیدم پست قبلی بازتاب(!) های زیادی داشته، گفتم بد نیست مطالبی را برایتان روشن کنم.
خیلی از دوستان از این عکس انتقاد کردند و خیلی ها هم ناراحت شدند. جالب اینجاست که هیچ کس هم راجع به اصل مطلب (ایجاد تغییرات در دوستان) نظر نداد.
راستش کلا مثل اینکه سوء تفاهماتی بوجود آمده. این را هم اضافه کنم که خیلی از نظرات شفاهاً گفته شد. یه نفر می گفت بابا، تو دست طالبان رو هم از پشت بستی...یکی می گفت که وقتی عکسی گرفته میشه و افرادی میان تو عکس یعنی راضین دیگه. یکی هم می گفت: اینجور که تو عکسو محو کردی،انگار چه وضعیتی داشتن! ناسلامتی همه با پوشش کامل حضور داشتن. یکی هم می گفت که بابا،اینقدر آنتی-فمنیستی؟! اونم در این حد؟!!
خب، اول بذارین بگم من اصلا آنتی-فمنیست نیستم. اتفاقا زنها باید خیلی از حقوق مسلم خودشونو بدست بیارن. اینکه مثلا نباید شاغل بشن یا مثلا نباید مسئول بشن خیلی مسخره است.اگه توانایی هایی دارن، باید استفاده شه و محروم کردنشون از یه همچین حقوقی واقعا بی معنیه.
کاری به این چیزا ندارم،راجع به محو کردن عکس هم باید بگم که اگه متنو خونده باشید،من گفتم: ...خیلی ها بچه بودن و الآن چهره پخته تری پیدا کردن؛ یا مثلا خیلی ها لاغر بودن و الآن نسبتا چاق تر شدن... راستش من منظورم فقط پسرا بود؛ احساس می کنم اگه بخوایم اینو واسه خانم ها هم در نظر بگیریم، شاید درست نباشه. واسه همین گفتم شاید بهتر باشه دخترا رو به نوعی از این دید خارج کنم.

به هر حال اگه این کار باعث دلگیری خیلی ها شده، معذرت می خوام. اصلا عکس واقعی رو می گذارم.امیدوارم که همگان از من و از این کارم راضی باشن.

فقط نظر یادتون نره !! 
التماس دعا