اگر راستش رو بخواهید این مطلب رو فقط بابت رو کم کنی علی آقا می‏نویسم! همین اول هم بگویم که هیچ نکته حائز اهمیتی در این پست نخواهید یافت. اگر کار مهم تری دارید بهتره به کارتان برسید. نمی‏دانم! مثلا اگر می‏خواهید edu را چک کنید که  ببینید تداخل جدیدی ارائه شده یا نه! یا اگر خانم‏ها سحری‏شان روی گاز است! یا می‏خواهید وبلاگ دیگری را چک کنید یا اصلا می‏خواهید در همین وبلاگ مطالب نغز علی آقا را بخوانید، هیچ مانعی ندارد. وقت خودتان را تلف نکنید.
ولی اگر از روی حس کنجکاوی از انجام همه این کارها صرف نظر کرده اید، باید به شما بگویم که نگارنده این پست در زمان نگارش اصلا از سلامتی روانی برخوردار نبوده است! چرا که در روز قبل بعد از 11 ساعت خواب در ساعت 2:00 بعدازظهر از این عبادت پرفیض فارغ شده و از همان زمان مجموعا به مدت قریب به 10 ساعت بازی رایانه ای موسوم به "افسانه سه برادر" را بازی کرده است و تنها توانسته یک مرحله از بازی را رد کند و بعد از چند بار ناکامی در مرحله دوم بازی، بازی را به فجیع‏ترین شکل ممکن از رایانه‏‏اش پاک کرده است! بنابراین اگر در مطالب زیر منکری پیدا شد، نویسنده به جهت عدم برخورداری از سلامت روانی از حیطه اجرای حد ساقط می‏شود.

آخر یکی نیست به این صاحب‏جواهر (صاحب‏خانه) ما بفرماید که مرد حسابی، ما خودمان زمانی وبلاگ‏نویس بودیم. آخر آن زمانی که ما "ساعتی" مطلب می‏گذاشتیم، تو کجا بودی؟ اصلا می‎دانی سال 2002 چرا سرور گوگل برای 7 ساعت فرو ریخت؟ چون موقع ایندکس کردن وبلاگ من هنگ کرده بود! بله، بس که مطالب من زیاد بود! آخرش هم نتوانستند درستش کنند و به من تلفن کردند و با هزار خواهش و تمنا خواستند وبلاگم را ببندم! من هم فقط به خاطر خدمت به بشریت درخواستشان را قبول کردم! حالا بردار و بگو "مدیریت نظراتت با خودته"! مگر "بچه" گیر آورده ای؟! ایمیل من را برای چه می‏خواهی؟ نکند لیست دارایی‏هایم را هم باید با سند برای مجلس ارسال کنم آقای صاحب جواهر؟!!
شنید‏ه‏ام شمع مجلس شدی! شنید‏‏ه‏ام داعیه دار نقد اخلاقی شدی!
 علی آقا! مگر فراموش کرده‏ای که برای بدنام کردن من چه فیلم‏نامه‏ای اجرا کردی؟ آن مطلب تند و هتاک و بی‎مایه را برای آن دختر معصوم نوشتی و به گروه درسی‎ات میل زدی و وقتی دیدی در قسمتی از آن سوتی داده ای، از من تمنا کردی که چون نام و نشانی نداشتم، سپر بلا شوم و من به حکم مروت پذیرفتم تا تو آن فیلم‏نامه را اجرا کنی.
حالا تو در پست SSC فرمانروایی می‏کنی و من این‏جا مرحله دوم افسانه سه برادر را هم نمی‏توانم رد کنم! حرفی نیست. مرام دنیا از دیرباز همین بوده و هست!

پ.ن-0: می‏بینین کار احمدی‏نژاد چقدر راحته؟
پ.ن -1: آخر هر کدوم از جمله ها یه D: ناقابل بذارین.
پ.ن-2: این عربی نوشتن علی آقا به ما هم سرایت کرده! پدرم درومد اون قدر واژه‏های عربی رو پاک کردم.
پ.ن-3: بیشتر خوانندگان وبلاگ با قصه آخر مطلب آشنا هستن. اگر کسی هم آشنا نیست بیخیال!
پ.ن-4: قرار بود کار مهمتون رو انجام بدین، پی‏نوشت‏هاشم دارین می‏خونین؟