سلام. بنده سید محمد حسینی هستم. حتما منو به خاطر دارید! گفتم بد نیست شرحی از زندگی خودمو واسه شما دوستان بنویسم.
راستش خیلی نمی خوام به روزگاران دور و دراز گذشته برگردم؛ ماجرا از اینجا شروع شد که پس از طی یک سری فعالیت ها در تئاتر ، وارد تلویزیون شدم و خوشبختانه به لطف خداوند قادر چنان تو کارم موفق شدم که در اندک مدتی شدم محبوب ترین مجری تلویزیون! البته جا داره از شما دوستان بیننده هم بخاطر لطفی که در حق من داشتند تشکر ویژه ای بکنم. چندین سال تو این عرصه فعالیت کردم، بعضا جدی، بعضا طنز؛ اتفاقا دست چند تا از داداشام رو هم گرفتم ، آوردمشون تو صدا سیما و اونها هم شدن جزء بهترین مجری ها. خیلی خوش می گذشت، ولی یه دفعه به مغزم خطور کرد که بیخیال مجری گری شم! کار سیمرغ که تموم شد، پس از مدتی رفتم دبی و شدم مشاور املاک که درآمدش هم عالی بود.
البته اینم اضافه کنم،همانطور که می دونید من فوتبالیست هم بودم و اتفاقا خوب بازیکنی هم بودم! نیاز به گفتن نداره، فوتبالیاش خوب می دونن که من تو تیم ذوب آهن چه توپایی می زدم!
خلاصه همه فن حریف بودم، اینجا ،اونجا،این شهر،اون شهر، با قیافه های مختلف همراه با حرفه های متفاوت به نوعی حضور خودمو اعلام می کردم!
گذشت و گذشت تا اینکه چند وقت پیش رییس جمهور بهم زنگ زد! راستش خیلی تعجب کردم؛ جناب احمدی نژاد گفت که آقای دکتر، بیا وزیر شو! اونم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی! راستش اونقدر خوشحال شدم که به قول معروف "بسی نشاط رفت"! البته خیلی هم دور از ذهن نبود!! می دونید که من بعد از گرفتن دکترا در رشته حقوق از دانشگاه تهران عضو هیات علمی اونجا شدم و بعدشم شدم رئیس کل دانشگاه پیام نور. همچنین رایزن فرهنگی سفارت ایران در کنیا و همچنین تو سال هال 80 تا 82 مدیر مسئول سروش هم بودم. کلی هم خدمات ارزنده و درخشان در کارنامه ام دارم که هر چه بگم، کم گفتم! راستی، امروز هم مجلس بودم تا رای اعتماد بگیرم که به حول و قوه الهی بشم وزیر ارشادتون.
خب،خیلی سرتونو درد نیارم! یادمه قبلنا یه وبسایت هم داشتم! به هر حال اگه وقت داشتید یه سری هم بهش بزنید ببینید که راست می گفتم یا دروغ ! آدرسشم اینه :
http://hosseini.tk
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته. سید محمد حسینی